0532 131 65 62

08:30 - 19:30

Pvc Doğrama Uygulama Detayları

 • Ölçü Alma
  Pvc Doğrama ölçü işinde yatayda ve dikeyde en az iki yerden gerekirse üçüncü olarak’da orta kısımdan ölçü alınır.Ölçü özel bir durum yok ise her zaman dış yüzeyden alınır
 • Üretim
  Pvc Doğrama Üretim aşamasında doğramanın ölçüsü, düz kasa yada binili kasa olması,üretiminin ona göre yapılması uygulama yapan insanın işini kolaylaştırır.
  Aynı zamanda uygulanan yerde sağlam ve düzgün olmasını sağlar.İçindeki destek saçının teknik şartnamelere uygun olması ve camlarının patentli ısıcam olması imalatın en önemli esaslarıdır.
 • Aşama Eski Pencere Sökülmesi
  Eski doğrama kanatları menteşelerinden çıkartılır.Önce orta kayıtlar daha sonra kasalar kesilerek doğrama dikey ve yatay istikamette çekilerek yerinden çıkartılır.Bunun sebebi sıva kırılma ve dökülmelerini minimuma indirmektir.
 • Aşama Yeni Pencerenin Montajı
  Yeni Pvc Doğramaların teraziye alınma işlemi yapılır.Kasa ve sabit bölümlerdeki montaj yerleri ayarlanarak tümünün serisine uygun akıllı montaj vidalarıyla vidalanarak sabitlenir.Pvc Doğrama kasası sabitlendikten sonra Pvc Doğrama kasası ile duvar arasındaki boşluklar poliüretan köpük ile doldurularak izolasyonu sağlanır.İç yüzeylerin birleşim noktalarına akrilik mastik dış yüzeylerine akrilik silikon çekilir.
 • Daha sonra kanatlar takılır.Takozlama işleminden sonra camlar takılır.Ayar yapıldıktan sonra boşluk varsa alçı ile işlem bitirilir.

Arkajans.com | Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll to Top
Call Now ButtonHemen Ara