0531 733 58 30 & 0543 295 33 18

08:30 - 19:30

info@bursayapitadilat.com

FAYANS VE KALEBODUR
Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

 Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada işyerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Bursa Dizayn Yapı  modayı yakından takip ederek size en yeni seramik katalogları sunar.Bursa Dizayn Yapı  yüzlerce çeşit seramik ve markalarla sizlere hizmet sunmaya hazırdır. İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

Bursa Dizayn Yapı  olarak en uygun en şık ,en güncel kalebodur ve fayans modellerini muffak ve banyolarınızda güvenilir ustalarımız tarafında uygulaması yapılır..

Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.

 

Ark Ajans Web Tasarim & Seo | Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll to Top